Maarten van Beek _ Associate Partner bij Foodservice HOMiES Maarten van Beek _ Associate Partner bij Foodservice HOMiES

Process Development

Groeiende organisaties hebben behoefte aan processen die meebewegen. HOMiES ondersteunt organisaties bij het slimmer organiseren van processen, zodat structuur, samenwerking en uitvoering bijdragen aan duurzame groei.
Mehmet Eser - Kennisartikel - Hoe je als organisatie aantrekkelijk wordt voor de juiste mensen Mehmet Eser - Kennisartikel - Hoe je als organisatie aantrekkelijk wordt voor de juiste mensen
Waarom Process Development?

Slimmere processen. Betere resultaten.

Succesvolle organisaties groeien niet alleen door goede mensen en sterke proposities. Ook de manier waarop een organisatie werkt, bepaalt uiteindelijk het resultaat. Inefficiënte processen kosten tijd, geld en energie. Slim ingerichte processen zorgen juist voor meer overzicht, betere samenwerking en een organisatie die klaar is voor verdere groei. HOMiES ondersteunt organisaties bij het verbeteren, digitaliseren en optimaliseren van processen, zodat strategie, mensen en uitvoering beter op elkaar aansluiten. Samen kijken we waar de kansen liggen en welke ondersteuning nodig is om effectiever te werken.

Gerichte ondersteuning binnen Process Development

Iedere organisatie heeft andere uitdagingen. Daarom bieden we ondersteuning op diverse thema’s binnen Process Development.

HOMiES Search Engine Optimization _ Bouw aan duurzame online vindbaarheid HOMiES Search Engine Optimization _ Bouw aan duurzame online vindbaarheid
Process Development
Search Engine Optimization (SEO)
Iedere dag zoeken mensen naar oplossingen, producten, diensten en kennis. Organisaties die hier met relevante en kwalitatieve content op inspelen,…
Lees meer
HOMiES Sales Optimalisatie _ Verbeter jouw commerciële prestaties HOMiES Sales Optimalisatie _ Verbeter jouw commerciële prestaties
Process Development
Sales Optimalisatie
Veel organisaties beschikken over goede producten en gemotiveerde medewerkers, maar laten kansen liggen doordat commerciële processen niet optimaal zijn ingericht.…
Lees meer
HOMiES Leveranciersstrategie _ Bouw aan sterke leveranciersrelaties HOMiES Leveranciersstrategie _ Bouw aan sterke leveranciersrelaties
Process Development
Leveranciersstrategie
De keuze voor een leverancier heeft invloed op veel meer dan alleen de inkoopprijs. Betrouwbaarheid, kwaliteit, flexibiliteit, innovatie en continuïteit…
Lees meer
HOMiES Generative Engine Optimization _ Word beter vindbaar in AI HOMiES Generative Engine Optimization _ Word beter vindbaar in AI
Process Development
GEO (Generative Engine Optimization)
Steeds vaker ontvangen gebruikers direct een antwoord van een AI-platform, zonder eerst tientallen websites te bezoeken. Daardoor verandert niet alleen…
Lees meer
HOMiES Inkoopstrategie _ Bouw aan een toekomstbestendige inkooporganisatie HOMiES Inkoopstrategie _ Bouw aan een toekomstbestendige inkooporganisatie
Process Development
Inkoopstrategie
Iedere inkoopbeslissing heeft invloed op de kwaliteit van producten, de leverbetrouwbaarheid, de kostprijs en uiteindelijk ook op de tevredenheid van…
Lees meer
HOMiES Webshop Optimalisatie _ Meer conversie en online omzet HOMiES Webshop Optimalisatie _ Meer conversie en online omzet
Process Development
Webshop Optimalisatie
Bezoekers verwachten een snelle, overzichtelijke en betrouwbare webshop waarin producten eenvoudig te vinden zijn en bestellen moeiteloos verloopt. Iedere stap…
Lees meer
HOMiES Marketing Strategie _ Bouw aan een sterke marktpositie HOMiES Marketing Strategie _ Bouw aan een sterke marktpositie
Process Development
Marketing Strategie
Succesvolle marketing begint met heldere keuzes. Wie wil je bereiken? Welke waarde bied je? En hoe zorg je ervoor dat…
Lees meer
HOMiES Supply Chain Optimalisatie _ Bouw aan een efficiënte en wendbare keten HOMiES Supply Chain Optimalisatie _ Bouw aan een efficiënte en wendbare keten
Process Development
Supply Chain Optimalisatie
Verstoringen in de keten, veranderende klantverwachtingen en stijgende kosten vragen om een supply chain die wendbaar en betrouwbaar is. Supply…
Lees meer
HOMiES Keukenoptimalisatie _ Slimmere processen voor een efficiënte keuken HOMiES Keukenoptimalisatie _ Slimmere processen voor een efficiënte keuken
Process Development
Keukenoptimalisatie
Professionele keukens staan onder druk door personeelstekorten, stijgende kosten en hoge verwachtingen van gasten. Keukenoptimalisatie helpt om processen kritisch te…
Lees meer
HOMiES Customer Experience _ Bouw aan een onderscheidende klantbeleving HOMiES Customer Experience _ Bouw aan een onderscheidende klantbeleving
Process Development
Customer Experience
Producten en diensten kunnen op elkaar lijken. De manier waarop klanten jouw organisatie ervaren, maakt vaak het verschil. Organisaties die…
Lees meer
HOMiES Online Mobile Header HOMiES Online Mobile Header
Support die past bij jouw organisatie
Geen enkele organisatie werkt hetzelfde. Daarom geloven we niet in alleen kant-en-klare systemen. Samen met onze Associate Partners en erkende kennispartners kijken we waar de grootste uitdaging ligt en welke kennis, ervaring of specialistische ondersteuning daarbij past.

Vanuit HOMiES denken we actief mee, brengen we de juiste mensen samen en begeleiden we organisaties naar een oplossing die past bij hun situatie en ambities. Samen kijken we welke processen, werkwijzen en specialistische ondersteuning jouw organisatie verder helpen.

HOMiES Netwerk Return on Connection HOMiES Netwerk Return on Connection
Waarom via HOMiES? Return on Connection
Je kunt natuurlijk rechtstreeks samenwerken met een consultant. Toch kiezen steeds meer organisaties ervoor om hun vraagstuk eerst met HOMiES te bespreken. Omdat wij niet vertrekken vanuit een dienst, maar vanuit jouw organisatie. We denken mee, helpen je de juiste vraag scherp te krijgen en kijken welke expertise het meeste waarde toevoegt. Soms is dat één specialist. Soms een combinatie van onze verschillende Associate Partners en kennispartners. En soms ontdekken we dat de beste oplossing ergens anders ligt dan je vooraf dacht.

Door onafhankelijk mee te denken en toegang te bieden tot een breed netwerk van specialisten, zorgen we ervoor dat je niet alleen de juiste oplossing vindt, maar ook de juiste mensen om die oplossing succesvol te realiseren. Dat noemen wij onze Return on Connection. Onze grootste toegevoegde waarde ontstaat namelijk niet uit één opdracht, maar uit structurele verbindingen, kennis en samenwerkingen die jou duurzaam verder helpen.

Veelgestelde vragen over Process Development

Hieronder vind je de antwoorden op de vragen die we soms krijgen. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op.

Wat verstaan jullie onder Process Development?

Process Development helpt organisaties om processen, systemen en samenwerking slimmer in te richten. Afhankelijk van het vraagstuk verbinden we de juiste specialisten en ondersteuning vanuit het HOMiES-netwerk.

Voor welke organisaties is Process Development bedoeld?

Voor organisaties binnen Foodservice die efficiënter willen werken, willen digitaliseren of ondersteuning zoeken bij het verbeteren van interne of commerciële processen.

Bieden jullie zelf alle expertise aan?

HOMiES denkt mee over jouw vraagstuk en organiseert de ondersteuning die daarbij past. Afhankelijk van de uitdaging werken we samen met onze Associate Partners en kennispartners om de juiste expertise in te zetten.

Kunnen jullie ook helpen bij de implementatie van nieuwe systemen?

Ja. We ondersteunen organisaties ook bij de implementatie van nieuwe werkwijzen, systemen, projecten en verandertrajecten, afhankelijk van het vraagstuk.

Hoe bepalen jullie welke aanpak het beste past?

We starten altijd met een kennismaking. Op basis van jouw organisatie, processen en ambities bepalen we samen welke ondersteuning en expertise de meeste waarde toevoegt.

Werken jullie alleen voor grote organisaties?

Nee. We ondersteunen zowel groeiende bedrijven als gevestigde organisaties binnen Foodservice. Iedere organisatie heeft processen die slimmer kunnen worden ingericht.

Kies voor Process Development en stel ons je vraag

Of je nu processen wilt verbeteren, digitaliseren, projecten beter wilt organiseren of meer structuur wilt aanbrengen. We denken graag met je mee over de aanpak die het beste past bij jouw organisatie.