HOMiES International _ Internationaal groeien in Foodservice HOMiES International _ Internationaal groeien in Foodservice

HOMiES International

Internationale groei draait om meer dan het vinden van nieuwe markten of nieuwe klanten. Het vraagt om de juiste kennis, de juiste mensen en de juiste commerciële ingangen. Met HOMiES International verbinden we professionals, organisaties, kennis en internationale mogelijkheden zodat bedrijven internationaal kunnen blijven groeien..
Mehmet Eser - Kennisartikel - Hoe je als interim professional een sterk personal brand opbouwt Mehmet Eser - Kennisartikel - Hoe je als interim professional een sterk personal brand opbouwt
Internationale groei begint met mensen, kennis en expertise

Internationaal ondernemen biedt enorme kansen. Tegelijkertijd brengt het ook nieuwe uitdagingen met zich mee. Welke markten passen bij jouw organisatie? Hoe kom je in contact met de juiste distributeurs, importeurs of partners? Welke internationale vakbeurzen leveren echt waarde op? En hoe zorg je ervoor dat een eerste kennismaking uitgroeit tot een duurzame samenwerking? Juist bij dat soort complexe commerciële vraagstukken ondersteunen we met HOMiES International.

Samen met onze kennispartners verbinden we organisaties met de juiste mensen, kennis en expertise om internationale ambities om te zetten in concrete stappen. Niet vanuit een standaardaanpak, maar vanuit persoonlijke begeleiding, praktijkervaring en internationaal netwerk dat stap voor stap verder groeit.

Violette van Gisbergen - Kennisartikel - Hoe je beter kunt inspelen op de grote uitdaging van alle pompshops Violette van Gisbergen - Kennisartikel - Hoe je beter kunt inspelen op de grote uitdaging van alle pompshops

HOMiES werkwijze internationale groei

Internationale groei vraagt om meer dan een goed product of ambitieus plan. Het vraagt om inzicht in markten, toegang tot de juiste mensen en begeleiding bij het zetten van de volgende stap. Daarom begint iedere internationale samenwerking met een fysiek gesprek.

We luisteren naar jouw ambities, denken mee over de mogelijkheden en kijken welke ondersteuning het beste aansluit bij jouw organisatie. Soms begint dat met een introductie tijdens deelname aan onze trendtour of internationale vakbeurzen. Soms met een business development-traject. En soms met het vinden van de juiste internationale professional. Het doel blijft altijd hetzelfde: organisaties helpen internationaal te groeien.

HOMiES International Business Development HOMiES International Business Development 600 x 600
1. Business Development Bedrijven helpen bij internationale groei
Internationale groei biedt volop kansen, maar het betreden van nieuwe markten en het opbouwen van commerciële relaties vraagt om tijd, focus en het juiste netwerk. HOMiES ondersteunt professionals en bedrijven met business development, introducties en commerciële verbindingen binnen de internationale foodsector.

Wil je een nieuwe markt verkennen of ben je op zoek naar de juiste commerciële ingangen? Samen vertalen we internationale ambities naar concrete stappen en duurzame commerciële groei. Samen kijken we waar de samenwerkingskansen liggen en welke stappen jouw internationale groei kunnen versnellen.

HOMiES Internationale Vakbeurzen HOMiES International Internationale Vakbeurzen 600 x 600
2. Internationale Vakbeurzen

Haal meer waarde uit internationale beurzen

Internationale vakbeurzen bieden unieke kansen om nieuwe markten te verkennen, waardevolle relaties op te bouwen en internationaal te groeien. Het zijn de plekken waar nieuwe samenwerkingen ontstaan en waar professionals uit de hele wereld elkaar ontmoeten.

Wil je deelnemen aan één van de 30 belangrijkste internationale vakbeurzen? Of ga je binnenkort naar een internationale beurs en wil je meer rendement uit je deelname halen? Dan denken we graag met je mee over je voorbereiding, introducties en commerciële kansen.

HOMiES International Internationale Recruitment HOMiES International Internationale Recruitment
3. International Recruitment Versterk je team voor internationale groei
Het vinden van de juiste internationale professionals is vaak eenvoudiger gezegd dan gedaan. Zeker wanneer internationale groei, nieuwe markten en een goede culturele aansluiting een belangrijke rol spelen. Met HOMiES International helpen we bedrijven in contact te komen met professionals die passen bij de ambities, cultuur en internationale koers van de organisatie.

Niet vanuit een traditionele recruitmentaanpak, maar vanuit een internationaal netwerk waarin mensen, kennis en expertise samenkomen.

HOMiES Blog 10 inzichten die laten zien waarom Petrol & On The Move op een kantelpunt staat HOMiES Blog 10 inzichten die laten zien waarom Petrol & On The Move op een kantelpunt staat
Return on Connection

Samen groeien over de internationale grens

Internationale groei bereik je zelden alleen. Achter iedere succesvolle samenwerking staan mensen die kennis delen, deuren voor elkaar openen en elkaar verder helpen. Dat is precies waar HOMiES International voor staat. Daarom investeren we in ontmoetingen, delen we praktijkervaring, brengen we professionals in contact en bouwen we nu ook aan een internationaal netwerk waarin samen groeien over de grens centraal staat.

Veelgestelde vragen over HOMiES International

Hieronder vind je de antwoorden op de vragen die we soms krijgen. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op.

Wat is HOMiES International?

HOMiES International verbindt professionals, organisaties, kennis en internationale mogelijkheden. Samen met onze kennispartners ondersteunen we bedrijven bij Business Development, Internationale Vakbeurzen en International Recruitment.

Voor wie is HOMiES International bedoeld?

HOMiES International is er voor organisaties binnen Foodservice en Foodretail die internationaal willen groeien. Van producenten en leveranciers tot groothandels, merken, retailers en formules. Of je nu aan het begin staat van je internationale plannen of al actief bent in meerdere landen, we denken graag met je mee over de volgende stap.

Waarmee kan HOMiES International mijn organisatie ondersteunen?

Wij ondersteunen organisaties op drie gebieden:

Business Development: We helpen organisaties bij internationale marktontwikkeling, commerciële introducties en het opbouwen van nieuwe zakelijke relaties.

Internationale Vakbeurzen: We ondersteunen bedrijven bij de voorbereiding, deelname en commerciële opvolging van internationale vakbeurzen, zodat iedere beurs meer oplevert.

Internationale Recruitment: We brengen organisaties in contact met professionals die passen bij hun internationale ambities, cultuur en groeiplannen.

Werkt HOMiES International samen met internationale partners?

Ja. Internationale groei vraagt om lokale kennis en een sterk netwerk. Daarom werken we samen met ervaren kennispartners die organisaties ondersteunen bij internationale marktontwikkeling, beursdeelname en commerciële groei. Door onze kennis en netwerken te combineren, kunnen we organisaties sneller en effectiever verder helpen.

Organiseren jullie alleen internationale vakbeurzen?

Nee. Internationale vakbeurzen vormen een belangrijk onderdeel van onze activiteiten, maar zijn slechts één onderdeel van een bredere aanpak. We ondersteunen organisaties ook met business development, recruitment, trendtours, internationale netwerkbijeenkomsten en commerciële introducties.

Kan HOMiES International helpen bij het leggen van internationale contacten?

Ja. Dankzij ons internationale netwerk brengen we organisaties in contact met distributeurs, importeurs, commerciële partners en andere internationale professionals binnen Foodservice en Foodretail. Wij geloven dat internationale groei begint met de juiste verbindingen.

Moet ik lid zijn van Foodservice HOMiES?

Nee. Ook organisaties die geen onderdeel zijn van het HOMiES Netwerk kunnen gebruikmaken van HOMiES International. Leden profiteren van extra kennis, inspiratie en internationale netwerkactiviteiten.

Hoe start een samenwerking?

Iedere samenwerking begint met een persoonlijk gesprek. Samen bespreken we jouw internationale ambities, brengen we de mogelijkheden in kaart en kijken we welke ondersteuning het beste aansluit bij jouw organisatie. Van daaruit bouwen we samen verder.

Kies voor internationale groei en stel ons je vraag

Vertel ons jouw internationale ambitie. Samen kijken we welke mensen, kennis en expertise jouw organisatie verder kunnen helpen groeien. Stuur ons je bericht en laat ons je helpen.